HABERLER:

Kardeş Kuruluşumuz UTING Ltd. Şti. Faaliyet Alnanını Genişletti
Endüstriyel Elektronik alanında distribütorlükleri olan ve servis hizmeti veren Uting Ltd. Şti. 2017 yılının ikinci yarısı itibariyle Amerikan FORMULA BOATS - Portr Inc. Türkiye Distribütörü olmuştur.

Düsseldorf TUBE 2006
Bu yıl fuara özellikle Almanya dışından gelen ziyaretçi sayısında artış olduğu gözlendi. Ana girişin yanındaki ilk hollerden biri olan 7.Hol B36'daki standımızda sergilenen ürünlere olan yoğun ilgi memnuniyet vericiydi. Atinox kalitesinin beğenilmesi ve eski müşterilerin daha kapsamlı çalışma istekleri firma ve ürünlere duyulan güvenin bir göstergesiydi.
Uluslararası pazarlara daha fazla açılmayı hedefleyen firmamız, daha önce tanışılmış ama henüz iş yapılmamış müşterilerle ve Tube 2006'da yeni tanışılmış olan firma yetkilileriyle görüşerek çok sayıda kişi ve kuruluşla ileriye dönük çalışmanın temelini atma imkanı bulmuştur. Dileğimiz, şu ara oldukça dalgalı bir seyir gösteren nikel ve hammadde fiyatlarının oturarak sektörün rahatlamasıdır.


Taşlama ve Polisaj
Hattının
İlk Kısmı Devreye Girdi
Nisan 2006 itibariyle devreye giren taşlama ve polisaj makinesinin ilk kısmı ile müşteri isteği doğrultusunda 180, 240, 320, 400 kum(grit) taşlanmış veya ayna polisaj yüzey kaliteli Atinox ürünleri müşterilere ulaşmaya başladı. Ürünler bağ haline getirilmeden önce tek tek naylon torbalarla korumaya alınmaktadır.ATINOX, ISO 9001:2000 Belgeli
2006 Mart ayında çalışmaların tamamlanmasıyla Tüzün A.Ş., TÜV-Thüringen Almanya'dan ISO 9001:2000 Kalite belgesini almaya hak kazandı.


TUBE 2004'den Özet

Almanyanın Düsseldorf Kentinde her iki yılda bir gerçekleştirilen Tube Fuarına bu yıl ilgi bir hayli fazlaydı. Tüzün A.Ş., Atinox markalı paslanmaz çelik boruları ile geçen yıl Uluslararası Hannover fuarından sonra bu yıl da boru sektörünün en büyük fuarı olan Tube'de görücüye çıkarak yurtdışında ikinci fuar katılımını gerçekleştirmiş oldu. Bu tür ihtisas fuarları kısa bir süre içinde tüm dünyadan çok sayıda müşterilerle doğrudan görüşme yapılabilen mükemmel platformlardır.

Tube 2004, Hol 8-B36:

Yoğun geçecek bir günün ilk sakin anından bir görüntü.